Беше.дефектен
Няма
Дефктен
Продукта е много добър за цената
добра честота на опресняване
нямам забележки
бързо и лесно поръчване
нямам
Супер
Работи си
Страхотен продукт
Супер е
Няма
работи добре
Най-доброто в класа и цената си.
Надеждно, премиум захранване което винаги може повече от колкото очакваш.
Няма отрицателни страни.
хвъчрчи
Захранването е добро, но малко шумно в покой.
Няма други проблеми.
Шум в покой, ввнтилатора му няма zero rpm в покой, а се върти с 1000 оборота в минута.